İngiltere Çalışma İzni FM için Gerekli Evraklar Nelerdir?


Eklenme Tarihi: 2019-10-16 15:02:52

İngiltere Çalışma İzni fm (Family Members) için de alınabilir ve FM için gerekli evraklar bireylerin durumuna göre çeşitlilik göstermektedir.

İngiltere Çalışma İzni fm olarak aile üyeleri de başvuru sahibiyle aile birleşimi amacıyla başvuruda bulunabilir. Bu kişiler İngiltere’de Çalışma Vizesi türlerinden birine sahip olan bireylerin eşi, 18 yaş altı çocukları veya birlikte yaşadığı partnerleri olabilir. Eşlerin ve partnerlerin vize sahibi olan kişiyle en az 2 yıldır evli olduğunu veya en az 2 yıldır birlikte yaşadığını kanıtlayabiliyor olması gereklidir. İngiltere Çalışma İzni fm için gerekli başvuru evrakları vize sahibi bireyin vize türüne ve süresine göre değişiklik göstermektedir. İngiltere Çalışma İzni fm olarak başvuru yapacak olan bireyler başvurusunu firma uzman danışmanlarıyla yapmaya karar verdiği noktada, başvuru ücreti/vize harcının ödenmesinden sonra danışmanlarca bireylere gerekli evraklar listesi verilecektir. Gerekli evrakların eksiksiz ve gerçeğe uygun olarak toparlanması gereklidir. Bu evraklar ışığında başvuru formu ve başvuru için gerekli dilekçeler doldurulacak, tercümesi gereken evrakların tercümeleri yapılacak ve başvuru dosyası titizlikle hazırlanacaktır. Başvuru Merkezlerinden alınan randevu gün ve saatinde başvuru dosyası ile biyometrik bilgiler teslim edilecektir. Başvuru işlemleri ve başvuru dosyasında bulunması gereken başvuru evraklarının neler olduğu konusunda firma uzman danışmanlarıyla irtibata geçilmesi gereklidir.

İngiltere Çalışma İzni fm üzerine güncel haberleri öğrenmek isteyen bireyler İngiltere vizesi ve Çalışma Vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel hizmet veren firma Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerini ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerinizi geç kalmadan başlatabilirsiniz. Firma İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla 2006 yılından beri hizmet vermekte olan bir danışmanlık ve müşavirlik şirketidir.

“İngiltere Çalışma İzni fm için nasıl başvuru yapılır?”, “Çalışma Vizesi türlerinin evrakları ne kadar farklıdır?”, “İngiltere’ye çalışma amacıyla nasıl gidebilirim?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firma uzman danışmanlarına ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. Çalışma Vizesi başvurusu ile ilgili bilgi almak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

"İngiltere Çalışma İzni FM için Gerekli Evraklar Nelerdir?" sayfası 749 defa okundu