İngiltere Çalışma İzni Vizesi Tier-1 Mezun Girişimci Vizesi ile Nasıl Alınır?


Eklenme Tarihi: 2019-10-16 15:02:49

İngiltere Çalışma İzni Vizesi, Tier-1 Mezun Girişimci Vizesi olarak almak isteyen bireylerin puan bazlı sistem içerisinde tamamlanması gereken evrakları titizlikle hazırlaması vize alma ihtimalini artıracaktır.

İngiltere Çalışma İzni Vizesi türlerinden biri olan Tier-1 Mezun Girişimci Vizesi, İngiltere vize türlerinden puan bazlı sisteme tabiidir. Puan Bazlı Sistem içerisindeki vize türlerinin başvuru dosyalarında eksiksiz olarak hazır bulundurması gereken ve puanlaması yapılan evraklar vardır. Bu evrakların tamamlanması ve başvuru prosedürlerinin adım adım izlenmesi sonucunda İngiltere Çalışma İzni Vizesi alınabilecektir. Tier-1 Mezun Girişimci Vizesi başvurusunda bulunacak olan bireylerin başvuru prosedürlerinin ilki olarak başvuru harcını yatırması gereklidir. Başvuru harcını yatıran bireylere firma uzman danışmanları başvuru için gerekli evraklar listesi verecektir. Bu evrakların tamamı eksiksiz olarak hazırlanarak 95 puan alınması gerekmektedir. 10 puanı başvuru sahipleri maddi yeterlilik şartının sağlanmasından, bir diğer 10 puanı en az B1 düzeyinde İngilizce dil bilgisinin kanıtlanmasından, 75 puanı ise Birleşik Krallıktaki Yüksek Eğitim Kurumlarından veya Ticaret ve Yatırım Kurumlarınca onaylanmış yeni ve gerçekçi bir iş fikrinin bulunması ve başvuru sahibinin bu girişimi gerçekleştirecek potansiyele sahip olduğunun tespitinden elde edecektir. Bu üç koşulunda sağlanması durumunda bireylerin vize reddi alma ihtimalleri oldukça düşük olacaktır. Başvuru formları doldurulup, dilekçeler yazılıp, başvuru evraklarının tercümesi gerekenler İngilizceye tercüme edilip, Başvuru Merkezinden alınan randevu gün ve saatinde başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler teslim edilerek vize başvuru işlemleri tamamlanmış olacaktır. Tier-1 Mezun Girişimci olarak İngiltere’de çalışmak isteyen bireyler, firma uzman danışmanlarından kafasını kurcalayan tüm soruların yanıtlarını alabileceklerdir.

İngiltere Çalışma İzni Vizesi, konusunda bilgi almak isteyen bireyler İngiltere vizesi ve Çalışma Vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel destek veren firma Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerini ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Firma 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. Çalışma Vizesi başvuru işlemleri ve başvuru için gerekli evrakların değişip değişmeyeceği üzerine güncel haberleri almak isteyen bireylerin İngiltere Vizesi Son Gelişmeler sayfasını ziyaret etmesi önerilmektedir.

“İngiltere Çalışma İzni Vizesi nasıl alınır?”, “Tier-2 Vizesi başvuru evrakları nelerdir?”, “Tier-5 Geçici Çalışma Vizesi aldıktan sonra hangi prosedürlerin izlenmesi gereklidir?” gibi soruları bulunan bireyler İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla firma uzman danışmanlarına ulaşarak her türlü sorularına yanıt bulabilirler. Çalışma Vizesi başvurusu ile ilgili bilgi almak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

"İngiltere Çalışma İzni Vizesi Tier-1 Mezun Girişimci Vizesi ile Nasıl Alınır?" sayfası 612 defa okundu