İngiltere Sporcu Vizesi


Eklenme Tarihi: 2019-10-16 15:02:48

İngiltere'ye gidip sporcu olarak İngiltere'de çalışmak isteyen kişiler İngiltere Çalışma Vizesi kategorisi altında bulunan İngiltere Sporcu Vizesi’ne başvuru yapabilirler.

İngiltere Sporcu Vizesi

Sporcu olarak İngiltere’de çalışmak isteyen kişilerin puanlama sisteminden en az 50 puan almaları gerekmektedir. Başvuru sahibinin bu 50 puanı karşılayıp karşılamadığı İngiltere’de çalışacağı işverenini tarafından hazırlanacak olan Sponsorluk Belgesi (Certificate of Sponsorship –CoS)’ne göre belli olacaktır. Dolayısıyla Sponsorluk Belgesi (CoS) İngiltere vizesi başvurusunun yapılmasından önce alınmış olmalıdır.

İngiltere Çalışma Vizesi kategorisi altında olan İngiltere Sporcu Vizesi ile İngiltere’ye giden kişiler Sponsorluk Belgesi (CoS) aldıkları kurumdan başka bir yerde çalışamazlar.

İngiltere Sporcu Vizesi başvuruları oldukça dikkatli hazırlanması gereken başvurulardır. Bu nedenle yapılacak başvuruların bir uzman danışmanlığında yapılması hem başvurunun olumlu sonuçlanması hem de herhangi bir sebeple karşılaşılabilecek vizenin reddi durumuna itiraz ederek sonucun olumluyla değiştirilebilmesi açısından oldukça önem taşımaktadır. Firmayla irtibata geçmeniz halinde İngiltere ve Türkiye’de bulunan ofislerindeki uzman danışmanları gerek Türkiye’den yapacağınız ilk başvurunuzda gerekse de İngiltere’den yapacağınız uzatma başvurularınızda size yardımcı olacaktır. Bu İngiltere vizesi türü ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak ve dosyanızı İngiltere Göçmenlik konusunda uzman danışmanlarla birlikte hazırlamak için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla firmayla iletişime geçebilirsiniz.  

"İngiltere Sporcu Vizesi" sayfası 1424 defa okundu